Sociální pracovník/ce - komunitní práce

Diecézní charita ostravsko-opavská (MPSV)

Místo práce
Pstruží 501, 718 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
8350 - 8350 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce (3412)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diecézní charita ostravsko-opavská, IČ 66181127
Pracoviště:Diecézní charita ostravsko-opavská, Středisko sociální akvizace Horizont;, Pstruží 501/6, Kunčičky, 718 00 Ostrava 18

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 8350 do 8350 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: DCHOO Středisko sociální aktivizace Horizont, Pstruží 6, Ostrava-Kunčičky a sociálně vyloučená lokalita Ostrava - Kunčičky

Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 3. 2. 2017 na e-mail [email protected]
Výběrové řízení proběhne v týdnu od 6. 02. 2017. Výběrové řízení je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni jen vybraní kandidáti, oznámení o výsledku přijímacího řízení budou uchazeči obeznámeni telefonicky nebo emailem.
Do předmětu uveďte, že se hlásíte na pozici: Komunitní pracovník Horizont
Vyhrazujeme si právo nevybrat žádného uchazeče.

Bližší informace: Bc. Helena Peškarová, tel. 733 621 638, [email protected]

Nabízíme:
-zajímavou a smysluplnou práci
-0,5 úvazek - pondělí, čtvrtek a pátek (z toho dva dny práce v odpoledních až večerních hodinách - do cca 20:00hod). - možnost rozšíření úvazku v rámci organizace
-možnost osobnostního rozvoje a profesního růstu
-platové ohodnocení dle mzdového předpisu DCHOO (8.350,- Kč)
-datum nástupu: 1. březen 2017

Požadavky:
-vzdělání sociální práce odpovídající požadavkům zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
-komunikační dovednosti se skupinou dospělých osob
-schopnost samostatné i týmové práce
-zodpovědnost, empatie
-ochota pracovat bez předsudků s lidmi nacházejícími se v tíživé sociální situaci
-flexibilita, odolnost vůči stresu
-trestní bezúhonnost (čistý trestní rejstřík) a zdravotní způsobilost
-řidičský průkaz skupiny B výhodou (aktivní řidič/ka)
-znalost standardů kvality sociálních služeb vítána
-zkušenost s prací se sociálně vyloučenými vítána
-zkušenost s prací v neziskové či církevní organizaci vítána

Poslední změna:2017-01-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12010010769

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání