Referentka zákaznického servisu - Polsko / Rakousko

Digital People, a.s.

Místo práce
Ringhofferova 115/1, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
21.04.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Péče o zákazníky prostřednictvím telefonu a emailu
Poskytování informací o dostupnosti zboží, produktech a stavu objednávek
Evidence objednávek a jejich průběžná kontrola včetně sledování jejich stavu až po dodání zákazníkovi
Překlad drobných textů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci na HPP v mladém, příjemném a vždy pozitivně laděném kolektivu
Zaškolení do interního systému
Odpovídající platové ohodnocení
Stravování v místě pracoviště
Kancelář hned u metra B, pohodlné parkování
Firemní benefity

Informace o náboru

Své životopisy prosím zasílejte na uvedený email vždy s přesným názvem pozice.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Polský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Znalost příslušného jazyka - polština nebo němčina (rakouština) na výborné úrovni (ideálně rodilý mluvčí) s výbornou znalostí gramatiky
-Komunikativní čeština nebo slovenština
-Výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti
-Profesionální vystupování a pozitivní smýšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Bibloo je módní e-commerce projekt, který se zaměřuje na zboží předních známých značek. Víme totiž, že oblečení není jen o barvě či střihu, ale také o propracovanosti, co do materiálu, designu i provedení. V portfóliu máme přes devět desítek značek a jednotlivé balíčky rozesíláme nejen po České republice, ale i na slovenský, maďarský a rumunský trh. Díky tomu, že jsou veškeré produkty uloženy přímo na skladě, můžeme své zákazníky téměř okamžitě informovat o prodávaném zboží a zodpovídat jejich dotazy. Zákaznický servis je pro nás velmi důležitý. Chceme, aby si u nás každý nakupování užíval.

Právě hledáme správné osoby, plné entuziasmu, které chtějí sdílet úspěch s naší společností.
ID: 2527780  Datum zveřejnění: 21.4.2016