Nákupčí

DIOSS NÝŘANY a.s. (MPSV)

Místo práce
Na Tesle 1238, 330 23 Nýřany, Plzeň - sever
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-09
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (31155)

Pracoviště a kontakty

Firma:DIOSS NÝŘANY a.s., IČ 25244451, http://www.dioss-ny.cz
Pracoviště:DIOSS NÝŘANY a.s. [1], Nýřany 1238, 33023 Nýřany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-09
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody
Jízdní výhody
Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce - Nýřany

Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky 6-14 hod.

Pracovní náplň:
Zajišťování materiálu dle požadavků výroby v oblasti svěřeného sortimentu - kompletní vyřizování obchodních případů v souladu s interními předpisy a platnou obchodní legislativou. Práce s dodavateli - řešení reklamací, příprava podkladů pro periodická hodnocení dodavatelů, audity dodavatelů, obchodní jednání. Příprava podkladů pro analytickou činnost nákupu a tvorbu nákupní metodiky.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ
- praxe v obchodní činnosti (nákup/prodej) a technické vzdělání či praxe výhodou
- znalost AJ a/nebo NJ na komunikativní úrovni
- uživatelská znalost MS Office
- reprezentativní vystupování, samostatnost, zodpovědnost
- pozice vhodná i pro absolventy

Nabízíme práci ve stabilizované firmě s dobrým pracovním a sociálním zázemím, dobré platové podmínky, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, ubytování, zajištěné dopravní spojení z Plzně i okolních obcí. Po roce práce příspěvek na penzijní připojištění.

Poslední změna:2017-05-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Plzeň-sever

číslo volného místa: 12629530757

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní