Webový frontend html/css kodér

Direct-services s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Partyzánská 1159, 312 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-23
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 55000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Správci webu (35140)

Pracoviště a kontakty

Firma:Direct-services s.r.o., IČ 28595301
Pracoviště:Práce z domova (home office), Partyzánská 1159/1, Lobzy, 312 00 Plzeň 12

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-23
Mzdové rozpětí:od 25000 do 55000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Partyzánská č.p. 1159/1, Plzeň (home office)
Prvotní kontakt výhradně na email: [email protected] .
Popis práce: Kódování responzivních webových aplikací. Spolu se strukturovaným životopisem prosím zašlete referenční ukázky vašich projektů. Uchazeč bude podroben testovacímu úkolu. Jedná se o práci formou home office (z domova). Možnost částečného úvazku.
Požadovaná praxe: Prokazatelné zkušenosti s kódováním v HTML/CSS (min. 4 roky praxe) , znalost Javascriptu a zkušenosti s Gitem. Znalost Sass a nějakého JS frameworku (AngularJS2, React.js) výhodou.
Speciální požadavky:
jazykové: Angličtina nutností – alespoň písemná komunikace

Poslední změna:2017-01-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 12028700729

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou