Konstruktér

DISA Industries s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Za Balonkou 269, 261 01 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:Wheelabrator Czech s.r.o., IČ 49822977
Pracoviště:Za Balonkou 269, Příbram I, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-10-01
Mzdové rozpětí:od 26000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: konstruktér
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání se strojním zaměřením
- znalost AJ či NJ na komunikativní úrovni podmínkou
- znalost práce s PC, MS Office, CAD systémy na pokročilé úrovni, znalost SolidWorks, ME 10 výhodou
- řidičské oprávnění sk. B
- praxe na obdobné pozici ve strojírenské firmě po dobu 3 let
- analytické a rozhodovací schoposti
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita, komunikativnost
Popis pracovní pozice:
- vypracovávání návrhů a technických řešení strojů, výkresové dokumentace, pneumatických a hydraulických schémat
- vypracování pevnostních, kinematických a kapacitních výpočtů
- dohled a konzultace při výrobě strojů včetně řešení odchylek a změn
- plánování projektů v rámci detailní konstrukce, jeho termíny a potřebné zdroje
- podpora oddělení dokumentace při vytváření katalogů náhradních dílů
- zodpovědnost za přípravu podkladů pro certifikaci výrobků
Nabízíme:
- samostatnou pozici v mezinárodní společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- pružnou pracovní dobu
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní/životní připojištění, sportovní či kulturní aktivity a další benefity
Nástup možný 1.10.2014
Mzda: 26 000,-Kč
Kontaktní osoba:
Michaela Kralová, tel.: 318 479 212, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2014-09-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 7218390704

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní