Autoklempíř/-ka

DÍTĚ LOGISTIC s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Kladská 1082, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Karosáři a autoklempíři (72132)

Pracoviště a kontakty

Firma:DÍTĚ LOGISTIC s.r.o., IČ 27536416
Pracoviště:DÍTĚ LOGISTIC s.r.o. HK, Kladská 1082/67, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 27000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:AUTOKLEMPÍŘ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle domluvy
- Požadujeme: praxi v oblasti autoklempířství a karosářských oprav osobních a dodávkových vozidel. Praxe na vyrovnávací stolici výhodou, řidičský průkaz skupiny B.
- Nabízíme: příspěvek na stravování, profesní vzdělávání
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: [email protected], nebo volejte na tel. č. 602 536 471 p. Sodomka

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11979950760

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou