Automechanik - servisný technik - Mníchov

Diwa Personalservice GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.700 EUR netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako priamy nemecký zamestnávateľ zamestnáme na nemeckú pracovnú zmluvu viacero kvalifikovaných automechanikov, servisných technikov.

montáž kolies
údržba
servis
opravy áut
vykonávanie autoinšpekcii.

Trvalý pracovný pomer na nemeckú pracovnú zmluvu so všetkými výhodami ako platená dovolenka, zdravotné a sociálne poistenie. Zamestnanecké istoty veľkej nemeckej spoločnosti. Príspevok na ubytovanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

veľká nemecká spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Vyučený v odbore automechanik. Viacročná prax v obore a komunikatívna nemčina podmienkou nakoľko sa jedná o samostatnú prácu, resp. o prácu s nemeckými kolegami a zákazníkmi.

Diwa Personalservice GmbH so sídlom v Mníchove, je firma ktora posobi zu viac ako 35 rokov na nemeckom trhu prace.
Nasim zameranim je zu dlhe roky nabor zahranicnych odbornych pracovnych sil.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1813396  Datum zveřejnění: 25.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 1.700 EUR netto