Mechanische Prozessinbetriebnehmer

Diwa Personalservice GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vzdy ste chceli pracovat a zaroven cestovat po svete... ponukame jedinecnu sancu tieto dva sny splnit.
Pre najväcsiu rodinnu firmu v oblasti strojarstva v Bayerne, hladame qualifikikovanych zamestnancov vyucenych v oblasti strojarstva ako ( CNC Frezar, CNC Programator, CNC Sustruznik ), ktory budu min. rok zauceny vo firme v Nemecku a potom nasadeny vo viacerych krajinach sveta ( USA, China, Rusko, Polsko...) ako mechanische Inbetriebnehmer.

Poziadavky:
- ukoncene vzdelanie v oblasti strojarstva ( praca je vhodna aj pre absolventov )
- Skusenosti s programovanim a obrabanim CNC strojov ( vyhodou je Siemens 840D ale aj ine ako napr. FANUC alebo Heidenhain 530 iTNC )
- praca s meracimi jednotkami
- praca na 3,4 alebo 5 o sovych obrabacich centrach
- flexibilita, kolektivnost a chut cestovat po svete
- podmienka je nemecky alebo anglicky jazyk na komunikativnej urovni.

vyhodne nadpriemerne platove podmienky a vsetky zamestnanecke istoty

Prosim o zaslanie podrobne rozpisaneho zivotopisu v nemckom jazyku spolu s kopiami vyucneho - maturitneho listu, malou fotkou tvare, popripade kopie certifikatov o abslovovanych kurzoch alebo skoleni

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Rodinna Firma so zastupenim vo viacerych krajinach sveta .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojarstvo

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Diwa Personalservice GmbH so sídlom v Mníchove, je firma ktora posobi zu viac ako 35 rokov na nemeckom trhu prace.
Nasim zameranim je zu dlhe roky nabor zahranicnych odbornych pracovnych sil.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2541927  Datum zveřejnění: 2.5.2016