Elektrikár - Nemecko, Holandsko (mzda €1850/mesiac netto)

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
2600 EUR/mesiac, - mzda od 1850 Eur v čistom za mesiac + možné nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených elektrikárov, ktorí ovládajú nemecký alebo anglický jazyk na pokročilej úrovni. Jedná sa o prácu na rôznych priemyselných projektoch v Nemecku a Holandsku. Každý pracovník je pridelený na projekt, podľa predchádzajúcich skúseností. Pracuje sa na základe technickej dokumentácie .
Projekty sú väčšinou pre skupinky (2 pracovníci na 1 auto).
Jednotlivé projekty sú v rôznych lokalitách a pracovníci musia byť ochotní sa po ukončení zákazky presunúť do inej lokality.

Pracovná náplň:

- elektroinštalácie
- elektromontáž
- ťahanie káblov
- skladanie, káblovanie a zapájanie rozvádzačov
- rôzne montážne práce

- mzda od 1850 Eur v čistom za mesiac
- pracovný úväzok: 40 hodín týždenne + nadčasy
- výplaty každý mesiac
- nadčasy platené za príplatok
- ubytovanie zabezpečené, hradené zamestnávateľom
- možnosť pracovať na turnusy
- dovolenka
- možnosť poskytnúť zálohu

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám e-mailom:

- Podrobne rozpísaný životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku
- Výučný list, certifikáty, vyhlášky

Vaša žiadosť môže byť spracovaná len v tom prípade, keď nám doručíte horeuvedené požadované doklady.

DK Recruitment Services s.r.o. Kraskova 4, Rimavská Sobota
on-line: www.dkrs.sk, emailom: [email protected]
telefonicky: 047/5622620, 0910 983036, 0911 983037

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť so sídlom v Amsterdame

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- prax v obore min. 4 roky
- pracovné oblečenie a náradie
- nemecký alebo anglický jazyk na pokročilej úrovni
- vycestovanie v dohodnutom termíne
- dobrý zdravotný stav
- presnosť, zodpovednosť, flexibilita
- veľkou výhodou je mať vlastné auto

Spoločnosť DK Recruitment Services pôsobí na trhu od roku 2007. Zaoberáme sa sprostredkovaním zamestnania do krajín EÚ, personálnymi službami a poradenstvom v oblasti ľudských zdrojov. Vždy hľadáme tie najlepšie riešenia podľa Vašich predstáv a požiadaviek.
Sme držiteľom oprávnenia na sprostredkovanie zamestnania č. AA/2007/8213/19841

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1596313  Datum zveřejnění: 18.12.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2600 EUR/mesiac, - mzda od 1850 Eur v čistom za mesiac + možné nadčasy