Čalúnnik/šička, Veľká Británia (od £1190 brutto)

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od £1190 brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DK Recruitment Services hľadá skúsených čalúnnikov/šičky na prácu vo Veľkej Británii. Vyžadujeme skúsenosti s danou prácou, strojmi a šitie over lockom. Šijú sa hrubé materiály a koža. Pracuje sa v nábytkárskom priemysle.

Požadovaná prax:

– uchádzač musí byť schopný očalúniť produkt od rámu až po finálny výrobok – vrátane čalúnenia, peny a látkového poťahu. Uchádzač musí ovládať tradičné čalúnicke techniky a musí byť schopný pracovať s rôznymi typmi materiálov, vrátane kože.

alebo:

– s prácou sa na výrobnej linke vo vysokom tempe. Vyžaduje sa prax s použitím sponkovačky a čalúnnického ručného náradia.

alebo:

- prax so šitím čalúnenia v nábytkárskom priemysle a schopnosť pracovať s rôznymi látkami a materiálmi. Uchádzač musí ovládať prácu s automatickými strojmi, lemovaním a over lockom.

Výhody:
- mzda £7,07 hod/brutto
- práca na hlavný pracovný pomer
- pracovná doba: pondelok - štvrtok: 7:15 - 16:00, piatok: 7:15 – 14:35
- platená dovolenka
- pomoc so všetkými registráciami, otvorením bankového účtu
- ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ, hradí si ho uchádzač
- sprostredkovanie zamestnania bez akýchkoľvek poplatkov (nemáme žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky)

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám e-mailom:

- Podrobne rozpísaný životopis v anglickom jazyku
- Výučný list, certifikáty
- Fotografiu
- Referencie od predošlých zamestnávateľov (ak máte)

Vaša žiadosť môže byť spracovaná len v tom prípade, keď nám doručíte horeuvedené požadované doklady.

DK Recruitment Services s.r.o. Kraskova 4, Rimavská Sobota
on-line: www.dkrs.sk, emailom: [email protected]
telefonicky: 047/5622620, 0910 983 036,

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

DK Recruitment Services hľadá skúsených čalúnnikov a šičky na prácu vo Veľkej Británii. Vyžadujeme skúsenosti s danou prácou, strojmi a šitie over lockom. Šijú sa hrubé materiály a koža. Pracuje sa v nábytkárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
- prax minimálne 3 roky
- anglický jazyk je veľkou výhodou
- vycestovanie v dohodnutom termíne
- dobrý zdravotný stav
- presnosť, zodpovednosť, flexibilita, rýchlosť pri práci

Spoločnosť DK Recruitment Services pôsobí na trhu od roku 2007. Zaoberáme sa sprostredkovaním zamestnania do krajín EÚ, personálnymi službami a poradenstvom v oblasti ľudských zdrojov. Vždy hľadáme tie najlepšie riešenia podľa Vašich predstáv a požiadaviek.
Sme držiteľom oprávnenia na sprostredkovanie zamestnania č. AA/2007/8213/19841

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1898364  Datum zveřejnění: 14.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od £1190 brutto/mesiac