Priemyselný elektrikár + bezplatný kurz nemeckého jazyka (1850 Eur/mesiac Netto)

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Holandsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
- mzda 1850 Eur netto/mesiac + možné nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených elektrikárov. Jedná sa o prácu na rôznych projektoch v Nemecku a Holandsku. Každý pracovník je pridelený na projekt, podľa predchádzajúcich skúseností. Pracuje sa na základe technickej dokumentácie .
Jednotlivé projekty sú v rôznych lokalitách a pracovníci musia byť ochotní sa po ukončení zákazky presunúť do inej lokality.
Mať k dispozícii auto je nevyhnutné.

V prípade, že uchádzač ovláda nemecký jazyk vieme daného uchádzača okamžite zamestnať po úspešnom absolvovaní pohovoru.

Znalosť jazyka nie je nutná iba v prípade, že uchádzač absolvuje kurz nemeckého jazyka v jazykovej škole v Lučenci. Kurz trvá 6 týždňov a je bezplatný pre uchádzačov, ktorí sú evidovaní na úrade práce, soc. vecí a rodiny.

Po úspešnom absolvovaní kurzu je uchádzač zamestnaný v zahraničí na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú.

Nástupný plat je 1600 Eur/mesiac v čistom. Pokiaľ sa bude uchádzač v nemeckom jazyku aj naďalej zdokonaľovať, mzda mu bude po preskúšaní zvýšená.
( II. stupeň - 1700 Eur Netto / mesiac, III. stupeň - 1850 Eur Netto / mesiac - podľa úrovne NJ)

Pre úspešných uchádzačov, ktorí absolvujú kurz nemeckého jazyka, bude poskytnutý on-line jazykový kurz na ktorom sa môžu ďalej vzdelávať a zdokonalovať sa v nemeckom jazyku, už popri práci.

Viac informacii o kurze : http://www.youtube.com/watch?v=DgpWoGH2Fs0

alebo: https://www.facebook.com/pages/DK-Recruitment-Services/110810168953719?fref=ts

Pracovná náplň:

- elektroinštalácie
- elektromontáž
- ťahanie káblov
- skladanie, káblovanie a zapájanie rozvádzačov
- rôzne montážne práce
- oživovanie, uvedenie do chodu
- meranie a regulácia
- kalibrácia

- nástupný plat od 1600 Eur v čistom
- v závislosti od úrovne nemeckého jazyka jednotlivých pracovníkov sa bude zvyšovať mzda. (II. stupeň - 1700 Eur Netto / mesiac, III. stupeň 1850 Eur Netto / mesiac - podľa úrovne NJ)
- pracovný úväzok: 40 hodín týždenne + nadčasy
- výplaty každý mesiac 15.
- nadčasy platené za príplatok
- BEZPLATNÝ kurz nemeckého jazyka
- ubytovanie zabezpečené, hradené zamestnávateľom
- možnosť pracovať na turnusy
- možnosť poskytnúť zálohu
- platená dovolenka

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom:

- Podrobne rozpísaný životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku
- Výučný list, certifikáty, vyhlášky
Vaša žiadosť môže byť spracovaná len v tom prípade, keď nám doručíte horeuvedené požadované doklady.

DK Recruitment Services s.r.o. Kraskova 4, Rimavská Sobota
on-line: www.dkrs.sk, e-mailom: [email protected]
telefonicky: 047/5622620, 0910 983036, 0911 983037

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Predbežný termín kurzu je naplánovaný na máj 2015. Vašu žiadosť nám však zašlite čo najskôr, pretože počet miest v kurze je limitovaný.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť so sídlom v Amsterdame

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- prax v obore min. 4 roky
- pracovné oblečenie a náradie
- vycestovanie v dohodnutom termíne
- dobrý zdravotný stav
- presnosť, zodpovednosť, flexibilita
- vlastné auto

Spoločnosť DK Recruitment Services pôsobí na trhu od roku 2007. Zaoberáme sa sprostredkovaním zamestnania do krajín EÚ, personálnymi službami a poradenstvom v oblasti ľudských zdrojov. Vždy hľadáme tie najlepšie riešenia podľa Vašich predstáv a požiadaviek.
Sme držiteľom oprávnenia na sprostredkovanie zamestnania č. AA/2007/8213/19841

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2098153  Datum zveřejnění: 27.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: - mzda 1850 Eur netto/mesiac + možné nadčasy