Automechanik - Nórsko (od 3500 Eur/brutto/mesiac)

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Nórsko
Termín nástupu
21. 12.2015
3500 EUR/mesiac, mzda je 23,37 Eur/Brutto/hodina (218 NOK na hodinu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených automechanikov pre prácu v Nórsku.
Nórsky zamestnávateľ ponúka prácu na hlavný pracovný pomer, na dobu neurčitú.
Náplň práce:
- oprava, údržba a servis Tesla elektrických vozidiel
- používanie rôzneho ručného náradia
- revízia zariadení, ich úprava a certifikácia
- testovania, diagnostika, servis HVAC, hydrauliky a bŕzd
- testovanie a opravy elektronických systémov a modulov
- vykonávanie prehliadok nových vozidiel (PDI - Pre-Delivery Inspections)
- vedenie záznamov o činnosti a objednávkach
- povinnosti spojené s každodennou prevádzkou
Predpokladaný nástup: 21. 12.2015
Lokalita: Oslo, Drammen, Trondheim, Bergen

Ponúkame:
- mzda je 23,37 Eur/Brutto/hodina (218 NOK na hodinu)
- príspevok na dopravu
- pracovný úväzok: 37,5 hodín týždenne + nadčasy
- možnosť voľného piatka, v prípade dlhšej pracovnej doby od pondelka do štvrtka
- výplata každé 2 týždne
- nadčasy platené za príplatok
- pracovná zmluva na dobu neurčitú (dlhodobá práca)
- pracovné oblečenie a náradie poskytuje zamestnávateľ
- ubytovanie zabezpečené za cca 300 Eur (nájom za 2 týždne)
- pomoc so všetkými registráciami, otvorením bankového účtu
- možnosť navštevovať kurz nórskeho jazyka

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite emailom na [email protected]:
- životopis v anglickom jazyku
- písomné referencie od predošlého zamestnávateľa s telefonickým kontaktom
- certifikáty, fotografie z predchádzajúceho zamestnania (výhodou)

Kandidáti, ktorí spĺňajú požiadavky budú pozvaní na osobné stretnutie v Poľsku s nórskym zamestnávateľom, ktoré sa bude konať v období od 5.12-15.12.2015.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky: 0910 983036, 047/5622620, emailom: [email protected], osobne: DK Recruitment Services s.r.o., Ul. K. Mikszátha 6, Rimavská Sobota, on-line: www.dkrs.sk.
Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle 0910 983036.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

automechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Požiadavky:
- vyučenie v odbore automechanik
- prax v odbore minimálne 3 roky
- skúsenosti s nástrojmi a materiálmi, ktoré sa používajú pri údržbe a opravách vozidiel
- skúsenosti s použitím skenovacích nástrojov - DVOM
- skúsenosti s chemickými a inými prípravkami, ktoré sa využívajú v automobilovom priemysle
- certifikát- oprava a manipulácia so systémami A/C
- diagnostikovanie a testovanie nástrojov pre automobily
- skúsenosti s elektrickým vozidlom alebo hybridom sú výhodou
- znalosť anglického jazyka na úrovni aktívny užívateľ (B2) – slovom aj písmom
- vodičský preukaz skupina B

Spoločnosť DK Recruitment Services pôsobí na trhu od roku 2007. Zaoberáme sa sprostredkovaním zamestnania do krajín EÚ, personálnymi službami a poradenstvom v oblasti ľudských zdrojov. Vždy hľadáme tie najlepšie riešenia podľa Vašich predstáv a požiadaviek.
Sme držiteľom oprávnenia na sprostredkovanie zamestnania č. AA/2007/8213/19841

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2319089  Datum zveřejnění: 6.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 3500 EUR/mesiac, mzda je 23,37 Eur/Brutto/hodina (218 NOK na hodinu)