Řidič nákladního automobilu nad 7,5 tuny

Dlažba Vysoké Mýto, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Husova 437, 566 01 Vysoké Mýto, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-25
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel (8332)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dlažba Vysoké Mýto, s.r.o., IČ 25953818
Pracoviště:Husova 437, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-05-25
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Místo výkonu práce: celá ČR
Mzda od 20 000 Kč + prémie
Požadujeme:
- profesní průkaz řidiče
- strojnický průkaz výhodou
Nabízíme:
- dopravu na pracoviště
- možnost příspěvku na životní pojištění
Možnost prodloužení pracovního poměru
Kontaktní osoba: Sejkorová Dagmar, tel.: 465 424 292 (6 - 15 h), e-mail: [email protected] nebo osobně na pracovišti (Husova 437, Vysoké Mýto mezi 6 - 8 hodinou)

Poslední změna:2016-05-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 10836260717

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity