Zdravotní sestry různých zaměření

DLF Personal AG

Místo práce
Švýcarsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
4800 - 5900 EUR/měsíc, dle kvalifikace a praxe

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Informace o pracovním místě- Obory:
Specializace pro intezivní péči − registrace a PSS - ARIP – nutností
Anestézie − ukončená specializovaná způsobilost, minim. 5 let praxe v oboru
Dlouhodobá péče − zkušenosti s pacienty v domácí péči, v domovech důchodců, pečovatelských domech, v léčebnách dlouhodobě nemocných, v hospicích a zařízeních podobného typu.
Psychiatrie − specializovanou způsobilost v oboru
Onkologie− specializovanou způsobilost v oboru
rehabilitace− osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu („registrace“) PODMÍNKOU

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme: atraktivní prac. prostředí, moderní technické zázemí a nové kvalitní přístrojové vybavení, možnost dalšího vzdělávání, exkluzivní finanční ohodnocení!
Integrace: z pohodlí Vašeho domova Vás připravíme na život
a práci ve Švýcarsku
V počáteční fázi /doba zkušební/, zajistíme ubytování. Před nástupem vyřídíme pracovní povolení, zdravotní pojištění, bankovní konto, telefon a přihlášení Vás a rodiných příslušníků na patřičných úřadech

Informace o náboru

Zašlete nám na email ([email protected]) profesní životopis s aktuálním kontaktem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Nabízíme práci v prestižních nemocnicích, reha klinikách, soukromých penzionech pro seniory, domech s pečovatelskou službou, hospicích a dalších zařízeních po celém ŠVÝCARSKU.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

samostatnost při řešení úkolů, příjemné vystupování vůči klientům

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

DLF Personal AG - Švýcarská personální agentura.
Na Švýcarském pracovním trhu působíme od roku 2009. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce.
Z pohodlí Vašeho domova Vás připravíme na život a práci ve Švýcarsku.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1800701  Datum zveřejnění: 16.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 4800 - 5900 EUR/měsíc, dle kvalifikace a praxe