Shop manager Brno

DOBRE MOBILY, s.r.o.

Miesto práce
Brno - město
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád kontakt s lidmi? Hledáš dobrou práci?
V Dobrých Mobilech ji najdeš.
Tato práce není dobrá pro každého. Zjisti, zda je dobrá pro tebe.
Shop manager, možná později Area manažer ....

Hledáme talentovaného shop managera do rychle expandující sítě prodejen DOBŘE MOBILY s.r.o. s mobilními telefony a příslušenstvím pro prodejny v Brně OC Galerie Vaňkovka.

Popis práce:
- Prodej mobilních telefonů a příslušenství
- Předávání a přebírání telefonů na servis
- Vykupování mobilních telefonů
- Obsluha a odborné poradenství zákazníkům
- Inventury a reklamace zboží
- Vystavování a naceňovanie zboží
- Udržování pořádku a merchandisingu na prodejně
- Kompletní odpovědnost a péče o přidělené prodejny
- Odpovědnost za dosahování prodejních výsledků
- Odpovědnost za dodržování interních směrnic společnosti
- Výběr personálu a následné zaškolení nových zaměstnanců
- Motivace zaměstnanců
- Pravidelné reportování vedení společnosti

Zamestnanecké výhody, benefity

- Kvartální a pololetní odměny
- Motivující platové ohodnocení
- Mobilní telefon
- školení
- Práce v mladém dynamickém kolektivu a v úspěšné společnosti
- Práce s top produkty z oblasti mobilní technologie
- Možnost osobnostního a kariérního růstu

Informácie o výberovom konaní

Jste přirozený lídr s praxí právě v Retail oblasti a už jste vedli podobný tým lidí? Víte jak je přijímat, zaučit koučovat a tato pozice s Vámi doslova rezonuje?
Tak poprosíme, zašlete nám Váš životopis a přímo do textu mailu i Vaši skype adresu, plus odpověď na tyto dvě otázky:
1. Co z uvedené náplně práce jste již dělali a jak dlouho, v jaké společnosti?
2. Co nenajdeme ve Vašem životopisu a přitom je to důležitá informace o Vás?

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme dynamická, expandujúca maloobchodná spoločnosť pôsobiaca na Slovenskom a Českom trhu s významným trhovým podielom. Zaoberáme sa predajom mobilných a dátových zariadení a taktiež predajom doplnkového sortimentu konečným zákazníkom. Ponúkame poradenstvo v oblasti komunikačnej a dátovej technológie.

Tak prečo sa k nám nepridať?

Viac informácii o nás nájdete na:
www.dobremobily.sk
www.vykupmobilov.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2975902  Datum zveřejnění: 15.3.2017