Řidič/ka osobního automobilu na rozvoz obědů (dpp, dpč)

Dobroty od Myšáka s.r.o. (MPSV)

Místo práce
96, 561 14 České Libchavy, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
6000 - 9000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (83221)

Pracoviště a kontakty

Firma:Dobroty od Myšáka s.r.o., IČ 27560350
Pracoviště:Dobroty od Myšáka s.r.o., pracoviště České Libchavy, České Libchavy 96, 561 14 České Libchavy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-15
Mzdové rozpětí:od 6000 do 9000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na stravu

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:DPP / DPČ
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost
Nabízíme: příspěvek na stravu
Kontakt: pan Myšák, telefonicky nebo e-mailem

Poslední změna:2017-05-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 12662980722

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B