Manager prodeje nových vozů

Domanský s.r.o.

Místo práce
Zdiby, Praha - východ, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zodpovědnost za naplňování obchodních a celofiremních cílů v rámci svěřeného týmu a regionu v oblasti prodeje nových vozidel
• Aktivní komunikace s významnými klienty v segmentu fleetových zákazníků
• Cenotvorba a strategické řízení a plánování s podporou marketingového odd.
• Vedení svěřeného týmu obchodníků prodejců vozidel, podpory prodejního týmu
• Aktivní podíl na akvizicích u významných zákazníků
• Tvorba akčních plánů
• Vedení a motivace zaměstnanců
• Pozitivní myšlení a komunikace napříč společností a skupinou
• Odpovědnost za sledování, kontrolu a efektivní řízení nákladů
• Aktivní účast na poradách vedení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti.
Motivovaný kolektiv.
Služební vozidlo i k soukromému použití.
Mobilní telefon.
Progresivní mzdové ohodnocení v závislosti na výkonu.

Informace o náboru

Zasláním svých údajů udělujete společnosti Hyundai Praha Domanský s.r.o. a Domanský s.r.o. souhlas s jejich zpracováním podle zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání
- Znalost problematiky prodeje nových vozidel min. 3 roky (vedení prodejního týmu výhodou)
- Prokazatelné výsledky z předchozích pozic prodeje nových vozidel
- Znalost poskytování finančních a pojišťovacích služeb při prodeji nových vozidel
- Osobní zkušenost s realizováním obchodu mimo "kamennou pobočku" a s fleetovými pobídky
- Znalost regionu Praha a Střední Čechy + finančního a automotive sektoru výhodou
- Charismatická, zralá a výrazná osobnost
- Orientace na výsledek, proaktivní přístup
- Znalost AJ min. úroveň B1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Domanský s.r.o. poskytuje komplexní služby pro automobily. Zaměřuje se na prodej aut a servis aut značek Hyundai, Peugeot a Citroën a patříme mezi autorizované opravce značek Mitsubishi a Škoda.

Díky našemu dobrému postavení a jménu u nás najdete nejlepší prodejní ceny na trhu a to nejen pokud se jedná o prodej a servis aut, ale také z hlediska způsobů financování, leasingu a pojištění nových vozů. Prodej aut a servis aut patří mezi naše výhradní zájmy, díky kterým dosahujeme zaslouženého úspěchu.
ID: 1719181  Datum zveřejnění: 22.4.2014