Prodejce nových vozidel Peugeot

Domanský s.r.o.

Místo práce
Zdiby, Praha - východ, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zodpovědnost za dosahování osobních a týmových cílů v oblasti prodeje nových vozidel
- Každodenní komunikace se zákazníky na prodejně a po telefonu
- Vypracování nabídek nových vozidel, finančních a pojišťovacích služeb
- Uzavírání objednávek a smluv spojených s prodejem nových vozidel
- Vyhledávání obchodních příležitostí při prodeji nových vozidel

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- Motivovaný kolektiv
- Mobilní telefon
- Progresivní mzdové ohodnocení v závislosti na výkonu

Informace o náboru

Zasláním svých údajů udělujete společnosti Hyundai Praha Domanský s.r.o. a Domanský s.r.o. souhlas s jejich zpracováním podle zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min. SŠ vzdělání
- pro-zákaznická orientace
- Znalost problematiky prodeje nových vozidel min. 3 roky
- Prokazatelné výsledky z předchozích pozic prodeje nových vozidel
- Znalost poskytování finančních a pojišťovacích služeb při prodeji nových vozidel
- Osobní zkušenost s realizováním obchodu i mimo "kamennou pobočku“
- Znalost regionu Praha a Střední Čechy + finančního a automotive sektoru výhodou
- Orientace na výsledek, proaktivní přístup
- Řidičský průkaz sk. B
- Loajalita, vytrvalost, preciznost a trestní bezúhonnost
- Týmový hráč, pozitivní aktivní komunikace s kolegy v rámci pobočky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Domanský s.r.o. poskytuje komplexní služby pro automobily. Zaměřuje se na prodej aut a servis aut značek Hyundai, Peugeot a Citroën a patříme mezi autorizované opravce značek Mitsubishi a Škoda.

Díky našemu dobrému postavení a jménu u nás najdete nejlepší prodejní ceny na trhu a to nejen pokud se jedná o prodej a servis aut, ale také z hlediska způsobů financování, leasingu a pojištění nových vozů. Prodej aut a servis aut patří mezi naše výhradní zájmy, díky kterým dosahujeme zaslouženého úspěchu.
ID: 1719187  Datum zveřejnění: 10.12.2014