Přijímací technik servisu - pojistné události Praha Zdiby

Domanský s.r.o.

Místo práce
Zdiby, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příjímací technik servisu - pojistné události Praha Zdiby. Značka: Peugeot, Citroen, Hyundai, Škoda, Mitsubishi

- převzetí zakázky od zákazníka, stanovení ceny opravy a termínu dokončení, komunikace s automechaniky, řízení a plánování kapacity dílny, kontrola práce automechaniků, klempířů a lakýrníků, průběžný kontakt se zákazníkem o rozsahu a ceně opravy, nabídka prodeje a montáže příslušenství, zapůjčení vozidla v době opravy, práce s Audatextem předání vozidla a předvedení opraveného vozu se zákazníkem, řešení problémových případů, poradenství pro zakázníky servisu udržování kontaktu se zákazníkem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní společnosti, možnosti kariérního postupu, jistý pracovní poměr v případě odpovídajích výsledků, technická školení a praxe u špičkové značky, služení telefon

Informace o náboru

Zasláním svých údajů udělujete společnosti Domanský s.r.o. souhlas s jejich zpracováním podle zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

automobilový průmysl

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
komunikativnost, výborné reference z předchozího zaměstnání, samostatnost, bezúhonnost, profesionální vystupování, výborné organizační a komunikační schopnosti, orientace na zákazníka, schopnost řešit problémové situace, empatii, odborné zkušenosti, obchodní dovednosti, anglický jazyk výhodou. Praxe min 2-3roky, Znalost práce na PC: MS Office (Word, Excel, PowerPoint), Internet, Teas, DMS

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Domanský s.r.o. poskytuje komplexní služby pro automobily. Zaměřuje se na prodej aut a servis aut značek Hyundai, Peugeot a Citroën a patříme mezi autorizované opravce značek Mitsubishi a Škoda.

Díky našemu dobrému postavení a jménu u nás najdete nejlepší prodejní ceny na trhu a to nejen pokud se jedná o prodej a servis aut, ale také z hlediska způsobů financování, leasingu a pojištění nových vozů. Prodej aut a servis aut patří mezi naše výhradní zájmy, díky kterým dosahujeme zaslouženého úspěchu.
ID: 1798859  Datum zveřejnění: 20.4.2015