Pečovatelka na 24 hod včetně ubytování, nástup ihned

Domelie.cz

Místo práce
Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
80 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pečovatelku/společnici pro babičku (76 let) s Alzheimerovou chorobou prioritně na plný úvazek 24hodin denně. Práce v klidném prostředí rodinného domu se zahradou včetně ubytování. Nabízíme stálý měsíční plat. Hledáme klidnou a trpělivou osobu se zkušenostmi v péči o takto nemocné seniory. Babička je klidná, fyzicky zdravá, mobilní, ale potřebuje stálý dohled a pomoc při běžných denních činnostech (podávání léků, hygiena, příprava jídla apod.).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Domelie je nejkomplexnější portál s nabídkou práce v domácnosti. Jeho cílem je podpořit systém sdílené ekonomiky v sousedstvích. Vytvořit komunitu lidí, která si vzájemně pomáhá v domácnostech, a být alternativou pro ty, kteří si chtějí přivydělat svými dovednostmi a to v oblastech:
- hlídání dětí, babysitting
- pomoc v domácnosti, uklízení
- péče o seniory, ZTP
- doučování, konverzace
- domácí kutil
- brigády, pracovní příležitost

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1842757  Datum zveřejnění: 21.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 80 Kč/hodina