Asistent(ka) prodeje (Ref. č.: BRIG-1)

DOMI CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
hodinová mzda 80 Kč čistého

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zaměstnance na výpomoc pro prodejny v Praze. Jedná se o prodej kožené galanterie a značkových cestovních zavazadel.
Příjem zboží, doplňování zboží, úklid prostor, pro zaškolené pracovníky připadá v úvahu prodej přes pokladní systém, obsluha pokladny a platebního terminálu. Vizuál a aranžmá prodejny. Komunikace se zákazníkem.

Informace o náboru

Pouze vybraní uchazeči, budou kontaktováni a pozváni na pohovor.
Pracovní doba - dle dohody

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

časová flexibilita, vstřícnost, kolegyálnost, spolehlivost, ochota a milé vystupování, příjemný vzhled, komunikativnost, zájem o práci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Česká firma, která je na trhu více než 17 let. Naše obchody s koženou galanterií, s cestovním programem zn. Samsonite a vlastní zn. Bright naleznete v Brně, Ostravě Pardubicích a Praze. Více na www.domibags.cz

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

DOMI CZ,s.r.o.
Václavském nám. 802/56
110 00 Praha 1
ID: 2607873   Datum zveřejnění: 7.11.2016