Pracovníci v sociálních službách - pro službu domov pro seniory

Domov Barbora Kutná Hora, poskytovatel sociálních služeb (MPSV)

Místo práce
Pirknerovo náměstí 228, 284 01 Kutná Hora, Okres Kutná Hora
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
13400 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce (3412)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov Barbora Kutná Hora, poskytovatel sociálních služeb, IČ 48677752, http://www.domov-barbora.cz
Pracoviště:Pirknerovo náměstí 228/5, Kutná Hora-Vnitřní Město, 284 01 Kutná Hora 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 13400 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: komplexní provádění pečovatelských činností a prací u mobilních i imobilních klientů, spojených s přímým kontaktem s klienty.
Nepřetržitý pracovní režim - 12 hodinové směny.
Podmínkou je vyučení, praxe v oboru výhodou..
Nabízíme: závodní stravování, 5 týdnů dovolené, půjčky FKSP.
V případě zájmu se hlaste telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese pracoviště.
Místo výkonu práce: Domov Barbora, Pirknerovo nám. 228, Kutná Hora

Poslední změna:2017-03-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kutná Hora

číslo volného místa: 12436180754

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou