Pečovatel/ka

Domov Borová, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
272, 252 10 Trnová, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
2015-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (53222)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov Borová, s.r.o., IČ 01495739
Pracoviště:Domov Borová, Trnová 272, 25210 Mníšek pod Brdy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-05-01
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:akceptace požadavků na rozvržení pracovní doby, příplatky za noční, víkendy, svátky, presčasy, jednorázové případné prémie, SŠ nebo kurz Pracovníka v sociálních službách (150 hod), kvalifikace dle Zákona č.108, o sociálních službách, min. 1 rok praxe s cílovou skupinou - senioři, požadujeme vstřícný vztah k seniorům, empatie, bezúhonnost, zařízení navštěvuje 2x v týdnu praktický lékař, při směnách jsou přítomny i zdravotní sestry, stanice autobusu se nachází přímo před zařízením - linka č.318 stanice Trnová škola, dojezd na Zbraslav i na Smíchovské nádraží, zaslat životopis, kontakt : 702 055 733, místo výkonu Trnová 272

Poslední změna:2015-04-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-západ

číslo volného místa: 8690030763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou