Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Domov Borová, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
272, 252 10 Trnová, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-20
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov Borová, s.r.o., IČ 01495739
Pracoviště:Domov Borová, Trnová 272, 25210 Mníšek pod Brdy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-20
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní doba: /směnnost/: 12 hod. denní/noční (od 07:00 - 19:00; 19:00 - 07:00) pravidelná prac. doba v nepřetržitém provozu (37,5 hod. týdně), akceptace požadavků na rozvržení pracovní doby (např. u pracovníků s dětmi, studující apod.). možnost i zkráceného úvazku, možnost přispůsobení směn - hlídání dětí a pod.

Nabídka mzdy v Kč (brutto):

základní plat + pohyblivá složka mzdy: 15.000 Kč + příplatky za noční, víkendy, svátky, přesčasy, jednorázové případné prémie.

Vzdělání:

SŠ nebo kurz Pracovníka v sociálních službách (150 hod.), kvalifikace dle Zákona č. 108, o sociálních službách.

Požadavky:

Minimálně 1 rok praxe s cílovou skupinou - senioři. Požadujeme vstřícný vztah k seniorům, empatie, bezúhonnost. Zařízení navštěvuje 2x v týdnu praktický lékař, při směnách jsou přítomny i zdravotní sestry. Zařízení se nachází v příjemném prostředí v blízkosti brdských lesů na okraji obce Trnová (čistý vzduch, bio prostředí), stanice autobusu se nachází přímo před zařízením - linka č. 318 stanice Trnová škola dojezd na Zbraslav i na Smíchovské nádraží Praha. Sehraný kolektiv pečovatelů a zdravotníků, pravidelné supervize. V zařízení je k dispozici: kavárna, možnost využít balneo služeb i pro zaměstnance.

Nabízené benefity:
zdarma obědy, pravidelné vzdělávání dle registrace, teambuildingové akce, možnost noclehu v zařízení, jednorázový příspěvek na dovolenou ve výši 2.000 Kč - nárok 1x za rok

Své životopisy posílejte na níže uvedenou emailovou adresu. Pro bližší info volejte na kontakt + 420 702 055 733.
Kontaktní osoba: Ing. Jiřina Řezanková
[email protected], www.domovborova.cz

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-západ

číslo volného místa: 9388980753

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou