Uklízeč/ka

Domov důchodců Dobrá Voda (MPSV)

Pod Lesem 1362, 373 16 Dobrá Voda u Českých Budějovic, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-27
Mzdové podmínky (brutto)
13020 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních (91122)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov důchodců Dobrá Voda, IČ 00666262
Pracoviště:Pod Lesem 1362/16, Dobrá Voda u Českých Budějovic, 373 16 Dobrá Voda u Č.Budějovic

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-04-27
Mzdové rozpětí:od 13020 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: vzdělání min. základní, bezúhonnost, flexibilita, spolehlivost, praxe v oboru, vysoké pracovní nasazení, fyzická zdatnost
Pracovní doba: pracovní režim 7 denní jednosměnný s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou (včetně sobot, nedělí a státních svátku), směny 7:00 – 15:30, 10:30 – 19:00
Plat: 13 020,- Kc + příplatky za soboty, neděle a státní svátky + možnost osobního ohodnocení po zkušební době
Benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění
Přihláškou do výběrového řízení je osobní doručení životopisu manažerovi lidských zdrojů Mgr. Jakubovi Růžičkovi. Životopisy doručujte po předchozí telefonické domluvě s manažerem lidských zdrojů.

Poslední změna:2017-04-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12453870741

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání