Kuchař/ka

Domov důchodců Tmavý Důl (MPSV)

Místo práce
Tmavý Důl 633, 542 34 Rtyně v Podkrkonoší, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-12
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kuchaři (51201)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov důchodců Tmavý Důl, IČ 00194913
Pracoviště:Tmavý Důl 633, Rtyně v Podkrkonoší, 542 34 Malé Svatoňovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-12
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KUCHAŘ-KA - místo výkonu práce: Domov důchodců Tmavý Důl
platové zařazení: 5. platová třída dle NV č. 564/2006 Sb., o platových poměrech
zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
pracovní úvazek: 40 hodin týdně, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba
termín nástupu: dle dohody.
Požadujeme: odbornou způsobilost k výkonu povolání – tj. střední vzdělání s výučním listem (oborkuchař), znalost principu kritických bodů (HACCP), bezúhonnost – dokládá se výpisem z evidence rejstříku trestů, zdravotní způsobilost.
Dále požadujeme: znalost legislativy v oblasti hygieny potravin, znalost výrobní a hygienické praxe při přípravě a výdeji pokrmů, cit pro přípravu pokrmů, spolehlivost, pracovitost, empatie, komunikativnost, spolupráce v týmu.
Náplň práce: zajištění celodenního stravování odpovídající věku a zásadám výživy, zajištění úpravy stravy dle přání a potřeb uživatelů (druh, konzistence), zajištění stravování pro zaměstnance zařízení, dodržování hygieny a čistoty kuchyně a k ní náležejících prostor, samostatnost při přípravě pokrmů.
Uzávěrka přihlášek: do 2. června 2017
Strukturovaný životopis, přihlášku zašlete prosím písemně na adresu organizace Domov
důchodců Tmavý Důl, Tmavý Důl 633, 542 34 Malé Svatoňovice k rukám Reginy Špeldové,
nebo e-mailem na adresu: [email protected].
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Bližší informace podá Regina
Špeldová na telefonním čísle: 499 859 000 nebo 606 832 678.

Poslední změna:2017-05-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 12655030796

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou