Vedoucí pracovníl odborné podpory a péče (vedení sociálního - ošetřovatelského oddělení)

Domov Harmonie, centrum sociálních služeb Mirošov, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Skořická 314, 338 43 Mirošov, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-03
Mzdové podmínky (brutto)
17060 - 25650 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (34124)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov Harmonie, centrum sociálních služeb Mirošov, příspěvková organizace, IČ 48379808
Pracoviště:Skořická 314, 338 43 Mirošov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-02-03
Mzdové rozpětí:od 17060 do 25650 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Skořická č.p. 314, Mirošov
Požadujeme:
- odborná způsobilost - vzdělání (vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku), + výhoda je i absolvování studia ve zdravotnické sféře, popř. orientace ve zdravotnické sféře
- praxe v sociální sféře min 3 roky
- umění plánovat, organizovat a vést týmy pracovníků
- umět motivovat pracovníky, dovednost udržovat a posilovat týmy pracovníků
- vysoké pracovní nasazení
- umění přijmout zodpovědnost ze své rozhodnutí
- kladný vztah ke klientům (věk klientů senioři)
- uživatelská schopnost práce na PC
Předpoklady: komunikační dovednost i- schopnost komunikace se zaměstnanci i klienty, kreativita, otevřenost k sebevzdělávání, aktivita, loajalita, samostatnost, flexibilita, důslednost,
důvěryhodnost, psychická stabilita
Nabízíme: platové ohodnocení v 11 tř.+ příplatek za vedení + osobní příplatek, stabilní zaměstnání, pracovní úvazek 40 hod/týden, - podpora vzdělávání - vzdělávací akce, podpora profesního růstu, 5 týdnů dovolené, stravování přímo v organizaci za zvýhodněné ceny, nabízíme: masáže, vstupenky do bazénu i solné jeskyně, vitamínové balíčky
- termín nástupu ihned, popř. dle domluvy
Kontakt telefonicky nebo e-mailem: Míchalová Helena, tel.: 775475792, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-02-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rokycany

číslo volného místa: 12111130747

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně