Pracovník v sociálních službách se zaměřením na základní nepodagogickou činnost

Domov Jistoty, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Šunychelská 1159, 735 81 Bohumín, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
12320 - 18550 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov Jistoty, příspěvková organizace, IČ 00847372, http://www.djbohumin.cz
Pracoviště:Domov Jistoty, příspěvková organizace - Bohumín, Šunychelská 1159, Nový Bohumín, 735 81 Bohumín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 12320 do 18550 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vzdělání: Střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu dle zákona 108/2006 Sb. (kurz je možné doplnit do 18 měsíců ode dne uzavření PP);
Požadované obecné znalosti a dovednosti:
- znalost práce s PC, Microsoft Office, Internet
- orientace v zákoně č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, vyhlášce č. 505/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů a dalších právních předpisů souvisejících s výkonem práce pracovníka v sociálních službách
- schopnost aplikace legislativních norem do praxe (zavádění Standardů kvality v sociálních službách)
- schopnost aplikovat metodické a pracovní postupy v praxi
- schopnost poskytnout první pomoc
- organizační schopnosti

Uchazeči zašlou do 10.5.2017 :
-přihlášku (uveďte kontaktní adresu, telefon i mobilní a e-mail),
-strukturovaný životopis s přehledem vzdělání a praxe vč. základní charakteristiky vykonávaných činností
- dokladu o odborném ukončeném vzdělání

Poslední změna:2017-04-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 12589340747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou