Vychovatel/ka

Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42 (MPSV)

Místo práce
Lovosická 439, 190 00 Praha, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-22
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vychovatelé (23593)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42, IČ 00638706
Pracoviště:Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42 - 001, Lovosická 439/42, Střížkov, 190 00 Praha 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2016-08-22
Mzdové rozpětí:od 19000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výk.práce: Lovosická č. 42/439, P 9. Pokud vás tato nabídka zaujala, do 29.dubna 2016 zašlete svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem na email: [email protected] a do předmětu zprávy uveďte "Vychovatel/vychovatelka". Všechny životopisy pečlivě vyhodnotíme a pokud vám neodpovíme, dali jsme přednost kandidátům, kteří splnili výše uvedené požadavky. Vedení a organizace výchovné skupiny - pestrá práce s různými věkovými skupinami (SŠ,SOŠ, SOU, VOŠ, VŠ). Organizace volnočasových aktivit. Vedení pedagogické dokumentace. Motivace žáků a studentů k realizaci cílů, seberealizaci. Pomoc a podpora při adaptaci a v náročných situacích. Individuální přístup.
Forma práce: plný úvazek, 40hod./týdně, převážně odpolední směny
Požadujeme: Min. středoškolské pedagogické vzdělání, Občanskou bezúhonnost, zdravotní způsobilost, Pracovní hodnocení z posledního pracoviště. Zkušenost z pedagogicko-výchovné práce výhodou. PC gramotnost dobré úrovně. Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost. Hledáme spolupracovníka na plný úvazek a dlouhodobou spolupráci. Uvítáme zkušenosti v práci s mládeží, s pořádáním sportovních a kulturních akcí, znalost cizích jazyků.
Nabízíme: Práci v moderním pedagogicko-výchovném zařízení. Systém odborného zapracování. Pozitivní klima pracovního prostředí. Podporu v procesu celoživotního vzdělávání. Odpovídající platové zařazení - dle platových tabulek. Výbornou dostupnost z MHD - metro C, bus Střížkov
Předpokládaný nástup: 22.srpna 2016 (možnost zaučení červen 2016)

Poslední změna:2016-04-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9

číslo volného místa: 10600410746

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC