Vychovatel/ Vychovatelka

Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42

Místo práce
Lovosická 42/439, Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vedení a organizace výchovné skupiny – pestrá práce s různými věkovými skupinami (SŠ,SOŠ, SOU, VOŠ, VŠ)
• Organizace volnočasových aktivit
• Vedení pedagogické dokumentace
• Motivace žáků a studentů k realizaci cílů, seberealizaci
• Pomoc a podpora při adaptaci a v náročných situacích
• Individuální přístup

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci v moderním pedagogicko-výchovném zařízení
• Systém odborného zapracování
• Pozitivní klima pracovního prostředí
• Podporu v procesu celoživotního vzdělávání
• Odpovídající platové zařazení – dle platových tabulek
• Výbornou dostupnost z MHD – metro C, bus Střížkov

Informace o náboru

Pokud vás tato nabídka zaujala, do 28.února 2017 zašlete svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem na email: [email protected] a do předmětu zprávy uveďte „Vychovatel/vychovatelka“. Všechny životopisy pečlivě vyhodnotíme, a pokud vám neodpovíme, dali jsme přednost kandidátům, kteří splnili výše uvedené požadavky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

pedagogické vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Občanskou bezúhonnost, zdravotní způsobilost
• Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
• Zkušenost z pedagogicko-výchovné práce výhodou
• Uvítáme zkušenosti v práci s mládeží, s pořádáním sportovních a kulturních akcí, znalost cizích jazyků aj.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

více informací o Domově mládeže najdete na: http://www.dmlovosicka.cz/
ID: 2922799  Datum zveřejnění: 6.2.2017