Fyzioterapeut/ka

Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
44, 340 22 Nýrsko, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-08
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Fyzioterapeuti s osvědčením (32551)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace, IČ 49207300, http://www.dozpbystrice.cz
Pracoviště:Bystřice nad Úhlavou 44, 340 22 Nýrsko

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-08
Mzdové rozpětí:od 19000 do 28000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:FYZIOTERAPEUT/KA
Požadujeme: odbornou způsobilost dle zák. č. 96/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání, v platném znění, osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru fyzioterapeut, očkování proti žloutence typu B - ENGERIX (minimálně 2 dávky), trestní bezúhonnost
Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení podle NV č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě podle délky započitatelné praxe, 10. pl. třída od 19.000,- Kč do 28.000,- Kč, 2x ročně pololetní odměny, příspěvek na stravování a na penzijní připojištění, věcné dary, základní výměra 5 týdnů dovolené
Písemnou žádost s profesním životopisem, či dalšími doklady a s uvedením kontaktu zasílejte poštou na adresu Domov pro osoby se zdravotním postižením, příspěvková organizace, Bystřice nad Úhlavou 44, 340 22 Nýrsko nebo e-mailem na adresu [email protected]

Poslední změna:2016-11-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy

číslo volného místa: 9963910714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou