Všeobecná sestra bez odborného dohledu - vrchní sestra

Domov pro seniory Červenka, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Nádražní 105, 784 01 Červenka, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov pro seniory Červenka, příspěvková organizace, IČ 75004402
Pracoviště:Nádražní 105, Červenka, 784 01 Litovel

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Nádražní č.p. 105, Červenka.
Požadavky: Vzdělání dle zákona 96/2004 Sb. Bezúhonnost, znalost práce na PC, řídící předpoklady organizační, komunikační schopnosti a smysl pro týmovou práci. Výhodou práce v řídící funkci a znalost vykazování zdravotní péče.
K přihlášce doložit strukturovaný životopis s ověřenou kopií dokladu o vzdělání a výpis z rejstříku trestů. Doklady předat osobně na adrese Nádražní 105, Červenka do rukou pane ředitele nebo personálnímu oddělení p. Axmanové (od 7.00 - 15.30) nebo poslat poštou.
Prac. doba: 6:00 - 14:30. Platová třída 10.

Poslední změna:2017-02-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12207030767

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC