Pracovnice přímé obslužné péče

Domov pro seniory Kaplice (MPSV)

Místo práce
Nemocniční 429, 381 01 Český Krumlov, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-15
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ošetřovatelé v oblasti pobytové péče (53211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov pro seniory Kaplice, IČ 60630213
Pracoviště:Domov pro seniory Kaplice - prac.Český Krumlov, Nemocniční 429, Horní Brána, 381 01 Český Krumlov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-01-15
Mzdové rozpětí:od 15000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovnice přímé obslužné péče - vzdělání základní. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, nástup dle dohody, prac. úvazek plný, prac. doba nepřetržitá. Mzda 15.000,-- - 22.000,-- Kč hrubého. Náplň práce: poskytování zvlášť obtížné a namáhavé komplexní přímé obslužné péče o fyzicky a psychicky postižené klienty, poskytování pomoci při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů, posilování životní aktivizace klientů a uspokojování jejich psychosociálních potřeb. Požadujeme: bezúhonnost (dle § 79 odst. 2 a 3 zákona 108/2006 Sb.), zdravotní způsobilost, odbornou způsobilost (zákon 108/2006 Sb., § 115 odst. 1 písm. b), § 116 odst. 1 písm. b). Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, zázemí stabilního zaměstnavatele, podpora odbornosti. Po ukončení rekonstrukce a výstavby DpS v Kaplici je předpoklad 8/2017 nabídky trvání pracovního poměru v nově zrekonstruovaném zařízení. Kontakt: Mgr. Ivana Placerová, tel: 734 579 433, 602 193 210 (PO - PÁ 8.00 - 15.00 hod.), email: [email protected]. Ověřeno 9.1.2017.

Poslední změna:2017-01-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 11826190725

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání