Všeobecná zdravotní sestra

Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Rozcestí 798, 400 07 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
15120 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry bez osvědčení (32212)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace, IČ 44555334
Pracoviště:Rozcestí č.p. 798/9, 400 07 Ústí n. L. 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 15120 do 21000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organice, Rozcestí č.p. 798/9, Krásné Březno, 400 07 ústí nad Labem.
Požadavky: středoškolské vzdělání, znalost práce na PC.
Nabízíme: platové ohodnocení 15 120 - 21 000 - Kč., dovolená navíc, osobní ohodnocení, zvláštní prémie, zvýhodněné podnikové stravování, benefit zFKSP.
Zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.

Poslední změna:2016-11-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 11371570737

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC