Údržbář

Domov pro seniory Krnov (MPSV)

Místo práce
Rooseveltova 2141, 794 01 Krnov, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2015-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
14170 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Správci objektů (51530)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov pro seniory Krnov, IČ 00846325
Pracoviště:Rooseveltova 2141/51, 79401 Krnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-09-01
Mzdové rozpětí:od 14170 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce - Domov pro seniory Krnov.
Požadavky: vyučen v oboru technického zaměření (truhlář, zedník, instalatér, elektro apod.) Praxe na obdobné pozici výhodou, samostatnost, zručnost, zodpovědnost, aktivní přístup, slušné vystupování, empatie. ŘP skupiny B, bezúhonnost
Náplň práce: provádění periodické a preventivní údržby, údržba budovy, údržba okolí budovy, práce spojené s chodem zařízení, práce řidiče
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penz. připojištění, příspěvek na obědy
K přihlášce přiložte: kopie dokladů o dosaženém vzdělání, strukturovaný životopis s přehledem dosavadní praxe, včetně tel. kontaktu, souhlas se zpracováním osobních údajů
Přihlášky zašlete do 31.8.2015 na adresu: Domov pro seniory Krnov, Rooseveltova 2141/51, 794 01 Krnov nebo e-mailem.
Z: 24.8.2015

Poslední změna:2015-08-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 9415810759

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou