Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče

Domov pro seniory Krnov (MPSV)

Místo práce
Rooseveltova 2141, 794 01 Krnov, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
15860 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (34124)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov pro seniory Krnov, IČ 00846325
Pracoviště:Rooseveltova 2141/51, 79401 Krnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 15860 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce : Krnov, Rooseveltova 51
Požadavky: odborná způsobilost k výkonu povolání pracovníka v soc. službách dle § 116, odst. 5 písm. a) zákona 108/2006 Sb., znalost zákona č. 108/2006 Sb. a jeho prováděcí vyhlášky v platném znění, samostatnost, empatie, komunikační dovednosti, bezúhonnost, kurzy např. aktivní stáří, bazální stimulace vítány, praxe v zařízení pro seniory výhodou
Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, po zapracování možnost přiznání osob. příplatku, příspěvek na obědy, příspěvek na penzijní připojištění.
Hlásit se na e - mail : [email protected], k přihlášce přiložte: kopie dokladů o dosaženém vzdělání, strukturovaný profesní životopis, souhlas se zpracováním osobních údajů.
Z : 19.10.2016

Poslední změna:2016-10-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 11602510762

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou