Pracovník/ce v sociálních službách - absolvent/ka akreditovaného kurzu mpsv - absolvent/ka szš oborů (zdravotní asistent/ka, sociální činnost, ošetřov

Domov pro seniory "SPÁLENIŠTĚ" v Chebu, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Mírová 2273, 350 02 Cheb, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
16700 - 17500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení (53299)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov pro seniory "SPÁLENIŠTĚ" v Chebu, příspěvková organizace, IČ 71175253
Pracoviště:Mírová 2273/6, 350 02 Cheb 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-15
Mzdové rozpětí:od 16700 do 17500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, podnikové stravování s finančním příspěvkem zaměstnavatele
Dovolená navíc, delší dovolená
Zvláštní prémie, mimořádné odměny

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Mírová 2273/6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 7:00-19:00 h a 19:00-7:00 h. Požadujeme: min. výuční list + akreditovaný kurz MPSV "pracovník/ce v sociálních službách" výhodou (možnost doplnění kurzu během zaměstnání); výuční list SZŠ obor ošetřovatel/ka, zdravotní asistent/ka nebo sociální činnost (SZŠ s maturitou nebo bez maturity s ukončeným 4. ročníkem studia); zdravotní způsobilost pro směnný provoz, bezúhonnost, empatie, spolehlivost, základy práce na PC, praxe není nutná. Nabízíme: podnikové stravování s finančním příspěvkem zaměstnavatele, delší dovolená, mimořádné odměny. Konakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-14:00 h) anebo e-mailem (zaslat životopis) anebo osobně na adrese pracoviště (po telefonické domluvě).

Poslední změna:2017-05-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 12651700786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC, základy práce na PC