Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory

Domov seniorů Fénix s.r.o. (MPSV)

Místo práce
K Sanatoriu 661, 252 62 Horoměřice, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-21
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov seniorů Fénix s.r.o., IČ 02511347
Pracoviště:Domov seniorů Fénix s.r.o.001, K Sanatoriu 661, 252 62 Horoměřice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-21
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme
- hledáme člověka, pro kterého je tato práce určitým posláním
- bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- zodpovědný přístup k práci, schopnost jednat s různými typy klientů, psychická odolnost
- spolehlivost a samostatnost, týmová práce
- práce na PC
- praxe s cílovou skupinou výhodou
Nabízíme
zajímavou a různorodou práci v novém a nadstandardním prostředí na okraji Prahy
- možnost dalšího vzdělávání v oboru
- možnost rozvíjet službu, realizaci vlastních nápadů
- péči o osobní a kvalifikační růst, vzdělávání
- mzdu a odměny odpovídající výkonu a pracovní pozic
- možnost ubytování mezi směnami
- zajímavé platové ohodnocení 20.000,-Kč brutto.
Po zkušební době náborový příspěvek ve výši 15.000,-Kč.

Poslední změna:2016-11-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-západ

číslo volného místa: 11730010763

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání