Pomocník/-ice v kuchyni

Domov U Biřičky (MPSV)

Místo práce
K Biřičce 1240, 500 08 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-02
Mzdové podmínky (brutto)
11900 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocníci v kuchyni (9412)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov U Biřičky, IČ 00579033
Pracoviště:K Biřičce 1240, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-05-02
Mzdové rozpětí:od 11900 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:POMOCNÍK/-ICE V KUCHYNI
- PP na dobu určitou do 31. 12. 2017, nástup možný od 2. 5. 2017
- Odměňování dle nařízení vlády č. 564/2006 v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; příplatky za soboty, neděle, svátky; po zapracování osobní příplatek
- Požadujeme: dokončené základní vzdělání nebo vyučení v oboru kuchař výhodou; bezúhonnost; zdravotní (potravinářský průkaz); zdravotní způsobilost; schopnost týmové spolupráce, samostatnost, pečlivost, flexibilitu
- Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace; příjemné pracovní prostředí; profesní růst; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže; odměny k životním a pracovním jubileím
- Přihláška musí obsahovat: strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech; ověřenou kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání; výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíce
- Příjem přihlášek průběžně do 20. 4. 2017
- Kontaktní osoba: Chaloupková Kristina, tel.: 495 405 313 (volat Po - Pá 9:00 - 14:00), e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-04-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12474910720

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání