Zdravotnický/-á asistent/-ka

Domov U Biřičky (MPSV)

Místo práce
K Biřičce 1240, 500 08 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
16470 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zdravotničtí asistenti (32560)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov U Biřičky, IČ 00579033
Pracoviště:K Biřičce 1240, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 16470 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ZDRAVOTNICKÝ/-Á ASISTENT/-KA
- PP na dobu určitou 8 měsíců, s možností prodloužení; nástup možný ihned, plný úvazek, mzda dle praxe a vzdělání
- Požadujeme: střední odborné vzdělání s maturitou - obor zdravotnický asistent (doložení dokladu o dokončeném studiu), doložení dokladu o očkování proti hepatitidě B, zdravotní (potravinářský) průkaz, trestní bezúhonnost, znalost práce na PC, znalost ošetřovatelské práce a vedení ošetřovatelské dokumentace.
- Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace, příjemné pracovní prostředí, možnost profesního růstu, odměňování dle nařízení vlády č. 564/2006 v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; příplatky za soboty, neděle, svátky, noční směny. Po zapracování osobní příplatek, 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže, odměny k životním a pracovním jubileím.
- V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky na tel. č. 495 405 344, 702 124 834 mezi 8 -15 hod. nebo zašlete strukturovaný životopis na e-mail: [email protected].

Poslední změna:2017-04-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12544320719

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC