Sociální pracovník / pracovnice

Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
č.e. 131, 405 02 Huntířov, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené (34123)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace, IČ 47274522, http://dozp-oleska-kamenice.cz
Pracoviště:DOZP Oleška-Kamenice, p. o. - 01 (sídlo), Stará Oleška č.e. 131, Huntířov, 405 02 Děčín 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:
DOZP Stará Oleška č.e. 131, Huntířov

Požadavky:
Svéprávnost, bezúhonnost, emocionální stabilita, schopnost jednat s lidmi, spolupráce v týmu, komunikace, flexibilita, znalost Listiny základních lidských práv a svobod, znalost standardů kvality poskytovatelů soc. služeb. Znalost zákona o sociálních službách. Vzdělání vysokoškolské minimálně Bc.
Výše platu se odvíjí od podle počtu odpracovaných let.

Nabízíme: příspěvek na stravné, příspěvek na dovolenou

Nástup možný ihned.

Kontakt:
Mgr. Dagmar Vaňková, tel. 412 555 104 (volat od 7:00 do 14:30 ve všední dny), e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-05-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Děčín

číslo volného místa: 12246930747

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně