Řidič - pracovní obchodního provozu

Domovy pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem, příspěvková organizace (MPSV)

Čajkovského 1908, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
6700 - 7580 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (83221)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domovy pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem, příspěvková organizace, IČ 75149541, http://www.dozp-ul.cz
Pracoviště:DOZP Ústí nad Labem, p. o. - 01 (sídlo), Čajkovského 1908/82, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 6700 do 7580 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Ústí nad Labem.
Jedná se o pracovní místo řidič - pracovník obchodního provozu - drobné údržbářské práce (zajišťování rozvozu obědů, sběr a mytí nádob na obědy, drobné údržbářské práce). Pracovní doba 20 hod/týden, dopolední směny, jednou měsíčně směna o víkendu. Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení. Požadujeme minimálně ukončené střední vzdělání s výučním listem a řidičské oprávnění sk. B. Platové zařazení: 5. plat. třída dle NV č. 564/2006 Sb. v platném znění, platový stupeň dle délky započitatelné praxe podle ZP + osobní ohodnocení, zkušební doba 3 měsíce.
Životopis zasílat poštou, e-mailem nebo předat osobně v době od 8,00 do 13,00 hod.

Poslední změna:2017-01-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 12056020779

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B