Sociální pracovník

Domovy pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem, příspěvková organizace (MPSV)

Čajkovského 1908, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
14480 - 21810 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené (34123)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domovy pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem, příspěvková organizace, IČ 75149541, http://www.dozp-ul.cz
Pracoviště:DOZP Ústí nad Labem, p. o. - 01 (sídlo), Čajkovského 1908/82, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 14480 do 21810 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Ústí nad Labem.
Jedná se o pracovní místo sociálního pracovníka v Denním stacionáři Úsměv Ústí nad Labem. Uchazeč musí prokázat odbornou kvalifikaci (sociální práce, sociální pedagogika, sociální politika) a bezúhonnost dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za čerpání rodičovské dovolené. Platové zařazení: 9. plat. třída dle NV č. 564/2006 Sb. v platném znění, platový stupeň dle délky započitatelné praxe podle ZP + osobní hodnocení, zkušební doba 3 měsíce.
Životopis zasílat poštou, e-mailem nebo předat osobně v době od 8,00 do 13,00 hod.

Poslední změna:2017-04-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 12478860754

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání