Uklízeč/ka - dělní/ice prádelen a čistíren - švadlena

Domovy pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem, příspěvková organizace (MPSV)

Čajkovského 1908, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
12200 - 12900 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních (91122)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domovy pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem, příspěvková organizace, IČ 75149541, http://www.dozp-ul.cz
Pracoviště:DOZP Ústí nad Labem, p. o. - 01 (sídlo), Čajkovského 1908/82, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 12200 do 12900 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, čerpání benefitů ze Sociálního programu p.o.
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Ústí nad Labem.
Jedná se o pracovní místo uklízeč-dělník prádelen a čistíren-švadlena v DOZP Severní Terasa Ústí nad Labem.
Požadujeme: nižší střední odborné vzdělání.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení, platové zařazení: 3. plat. třída dle NV č. 564/2006 Sb. v platném znění, platový stupeň dle délky započitatelné praxe podle ZP + osobní ohodnocení, zkušební doba 3 měsíce, čerpání benefitů ze Sociálního programu p.o.
Životopis zasílat poštou, e-mailem nebo předat osobně v době od 8,00 do 13,00 hod.

Poslední změna:2017-04-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 12579380787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity