Patrová hospodyně

Don Giovanni Management spol. s r.o.

Místo práce
Vinohradská 157a, 130 20 Praha 3, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- rozdělování práce pokojským
- kontrola úklidu veřejných prostor a úklidu pokojů
- pracovní doba: 6:00-15:00, včetně víkendových směn

Zaměstnanecké výhody, benefity

- bezplatné stravování v hotelové kantýně;
- odpovídající finanční ohodnocení + bonusový systém odměn;
- školení v rámci hotelu a možnost osobního rozvoje;
- možnost karierního růstu;
- možnost zapojit se do benefit programu Multisport;
- příjemné pracovní prostředí s dobrou dopravní dostupností.

Informace o náboru

Pro přihlášení do výběrového řízení zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí odpovědního tlačítka. Vybraní kandidáti budou kontaktováni do 14 dní.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- organizační schopnosti - vedení malého kolektivu
- flexibilitu, odolnost vůči stresu
- zkušenost z HSK na obdobné pozici nejméně 1 rok podmínkou
- základy anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hotel Don Giovanni je špičkový čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí 411 hotelových pokojů a apartmentů a 1400 m2 konferenčních prostor. Naši hosté se mohou těšit z přátelského a profesionálního přijetí.
ID: 2889712  Datum zveřejnění: 12.1.2017