Šéfkuchař v hotelové restauraci

DONEX PRAHA - CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
2044, 356 01 Sokolov, Okres Sokolov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Šéfkuchaři v hotelových restauracích (34342)

Pracoviště a kontakty

Firma:DONEX PRAHA - CZ s.r.o., IČ 25659995
Pracoviště:DONEX PRAHA - CZ s.r.o. - 001, Husovy sady 2044, 356 01 Sokolov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-03-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Sokolov

Požadujeme:
- vyučen v oboru kuchař, praxe v oboru výhodou
- dochvilnost, časová flexibilita, příjemné vystupování a schopnost týmové spolupráce.
- aktivní vaření
- znalost receptur, hygienických pravidel a HCCP

Nabízíme:
- stabilní a příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu,
- hlavní pracovní poměr
- práci v mladém kolektivu
- možnost odborného růstu – jazykové kurzy, profesní vzdělání
- závodní stravování,
- zajímavé platové ohodnocení, bonusy
- místo výkonu práce: Sokolov
- zaměstnanecké výhody (možnost využití fitness a další sportovní a relaxační aktivity)
- nástup možný ihned

NÁPLŇ PRÁCE:
- Hlavní odpovědnosti: příprava a výdej studených a teplých jídel, rautů, tvorba jídelníčků, kalkulace pokrmů, dodržování technologických postupů a receptur, odpovědnost za svěřené suroviny a jejich skladování, vedení týmu kuchařů.
V případě zájmu prosím zašlete svůj strukturovaný životopis s aktuální fotografií
na adresu : [email protected], následně bude uchazeč pozván k osobnímu pohovoru

Poslední změna:2015-04-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Sokolov

číslo volného místa: 8492680771

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou