Samostatný obchodno - technický zástupca pre vybudovanie odberateľskej siete v SR + ČR. Angličtina alebo nemčina je podmienkou.

Donitex, a.s.

Miesto práce
Slovensko, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (fix) + motivujúce provízie z predaného tovaru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Aktívne vyhľadáva nových obchodných partnerov
2. Vykonáva akvizičnú činnosť
3. Vytvára a priebežne aktualizuje databázu
4. Udržiava a posilňuje pozitívne vzťahy so stálymi zákazníkmi.
5. Vedie obchodné rokovania so zákazníkmi
6. Vypracováva správy o výsledkoch predaja
7. Zabezpečuje primerané technické poradenstvo pre zákazníkov
8. Zachováva mlčanlivosť o obchodných aktivitách a údajoch spoločnosti
9. Sleduje dobu splatnosti pohľadávok zákazníkov
10.Zodpovedá za telefón, auto, PC a zverených zákazníkov
11.V pravidelných časových intervaloch, po vytýčenej trase, fyzicky navštevuje obchodných
partnerov a stará sa o tovar vystavený u nich

Budú spresnené po pohovore.

Ak Vás naša ponuka zaujala prosíme Vás pošlite nám Váš životopis mailom na našu adresu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáte výzvu?

Ak ste osobou, ktorú baví obchodovanie, organizácia práce, komunikácia s ľuďmi a ste zvyknutý tvrdo pracovať, potom nás kontaktujte. Máme vysoké nároky a meriame množstvo predaného tovaru. Hľadáme osobu, ktorá nám bude vedieť preukázať svoje predajné výsledky.
Výhodou kandidáta je, ak má výborné prezentačné a komunikačné zručnosti, aktívny prístup a organizačné schopnosti.

Ak ste osobou, ktorú baví obchod, komunikácia s ľuďmi, veľa cestovania, ste zvyknutý tvrdo pracovať, potom nás kontaktujte, lebo s najväčšou prevdepodobnosťou budeme vedieť splniť vaše požiadavky.
Na vzdelaní nám moc nezáleží, skôr hľadáme osobu, ktorá nám bude vedieť preukázať svoje výsledky. Osobu, ktorá vie reprezentovať našu medzinárodnú spoločnosť. Osobu, ktorá má kladný vzťah k aranžovaniu tovaru. Osobu, ktorá nemá bariéru z fyzickej práce potrebnej pri niektorých úkonoch zabezpečujúcich výsledky.

Sme rozrastajúca sa obchodná spoločnosť. Zaoberáme sa špeciálnou a mobilnou technikou, optickými prístrojmi a elektronikou, pre pošty, hasičov a záchranárov. Školiacou činnosťou a predajom špeciálneho termooblečenia.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1720043  Datum zveřejnění: 23.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou (fix) + motivujúce provízie z predaného tovaru