Tax compliance analyst - daňový analytici

Doosan Bobcat EMEA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Kodetky 1810, 263 12 Dobříš, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
50000 - 60000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky (3313)

Pracoviště a kontakty

Firma:Doosan Bobcat EMEA s.r.o., IČ 26489201, http://www.bobcatdobris.cz
Pracoviště:U Kodetky 1810, 263 12 Dobříš

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 50000 do 60000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: Tax Compliance Analyst - Daňový analytici
Náplň práce:
posytování daňového poradenství, poskytování podpory během čtvrtletní daňové uzávěrky, udržování a budování kontrolních mechanismů a daňové správy
Požadavky:
dobrá znalost Office pack, praxe na obdobné pozici více než 2 roky, AJ na velmi pokročilé úrovni
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, závodní stravování
Nástup: ihned Mzda: 50 000,- až 60 000,- Kč
Kontakt: Hříbalová Hana, tel.: 318 532 320, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce: Doosan Bobcat EMEA s.r.o., U Kodetky 1810, 263 12 Dobříš

Poslední změna:2017-04-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 12440740724

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně