Hlavní účetní

DOP-HC s.r.o.

Bergmannova 140, 356 04 Dolní Rychnov, Karlovarský kraj, Okres Sokolov
plný úvazek
Termín nástupu
1.7.2016
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

praxe při vedení podvojného účetnictví min. 5 let, samostatnost, kontrolu a zpracování fakturace a účetních dokladů, vedení inventarizace majetku, zajištění agendy daní, zúčtování služebních cest zaměstnanců, příprava platebních příkazů, párování
platby a účtování bankovních operací, spolupráce se mzdovou účetní, auditorem, daňovým poradcem a státními úřady, spolupráce s vedením společnosti při tvorbě finančních plánů, prognóz, žádostech a účtování investičních a neinvestičních dotací

Zaměstnanecké výhody, benefity

Další bonusové odměny při nadstandatních výkonech
Roční odměny - při dobrém hospodářském výsledku firmy
Benefity: životní pojištění nebo unišeky
Firemní stravování
5 dní dovolené navíc

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomika a účetnictví

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

samostatnost, preciznost, flexibilita, ochota učit se novým věcem a nést zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme zdravotní a sociální služby pro seniory. Léčebna pro dlouhodobě nemocné, domácí zdravotní péče, Domov pro seniory a domov se zvláštním režimem. Jsme držiteli národní Akreditace kvality.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2542431  Datum zveřejnění: 2.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 30000 Kč/měsíc