Pomocný/á účetní

DOPPLER CZ spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Trocnovská 70, 374 01 Trhové Sviny, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-03
Mzdové podmínky (brutto)
9600 - 14400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní všeobecní (43111)

Pracoviště a kontakty

Firma:DOPPLER CZ spol. s r.o., IČ 16190963, http://www.doppler.cz
Pracoviště:Trocnovská 70, 374 01 Trhové Sviny

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-03
Mzdové rozpětí:od 9600 do 14400 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Zkrácený úvazek - 0,6 úvazku (3x týdně)
Požadujeme: praxe v účetnictví min. 3 roky, časová flexibilita, samostatnost a aktivní přístup k práci, dobrou znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Outlook)
Nabízíme: zázemí stabilní firmy, možnost realizace a osobního růstu, odpovídající finanční ohodnocení dle vlastní aktivity a pracovních výsledků, 13. a 14. plat, stravenky, možnost jazykového vzdělávání a různých vzdělávacích programů
Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-01-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11922260786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou